Pages Menu

Categories Menu

Posted by on mar 30, 2018 in Beauty |

Jak poprawić wzrost rzęs? Regenerum do rzęs, serum do rzęs -skład

Jak poprawić wzrost rzęs? Regenerum do rzęs, serum do rzęs -skład

Idealne rzęsy powinny być długie i gęste. Wiele kobiet próbuje uzyskać ten efekt poprzez stosowanie sztucznych rzęs lub odpowiednich tuszy. Niestety, niektóre kosmetyki tego typu, a zwłaszcza wodoodporne maskary wysuszają rzęsy i przyczyniają się do ich kruszenia się. W jaki sposób szybko je odbudować?

Odbudowanie rzęs nie jest możliwe, można jednak pobudzić ich wzrost. Jednym z bardziej znanych produktów tego typu jest regenerum do rzęs serum do rzęs, które stosuje się na górną część powieki. Aplikacja regeneruj przypomina rysowanie linii eyelinerem. Tak jak w przypadku innych kosmetyków tego typu podczas nakładania należy uważać, by preparat nie dostał się do oka.

W przeciwieństwie do wielu innych kosmetyków tego typu regenerum skład tego preparatu jest znacznie łagodniejszy. Zawarte w nim składniki rzadko powodują podrażnienia także dzięki zawartości ziela świetlika. W przypadku serum do rzęs głównym składnikiem są jednak lipooligopeptydy, które pobudzają wzrost rzęs, nie wykazując jednocześnie skutków ubocznych takich jak bimatoprost.
Efekty działania serum zauważyło wiele kobiet, dlatego też warto stosować je także profilaktycznie w przypadku słabego wzrostu rzęs.