Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lip 21, 2017 in Beauty |

Trwały manicure – na co warto się zdecydować? Manicure hybrydowy cennik Warszawa Wola oraz centrum – rezerwacja

Trwały manicure – na co warto się zdecydować? Manicure hybrydowy cennik Warszawa Wola oraz centrum – rezerwacja

Manicure hybrydowy to obecnie bardzo popularna metoda malowania paznokci. Niektóre panie wykonują tego typu zabieg samodzielnie, jednak zdecydowanie lepiej zlecić to zadanie profesjonalistom. Na czym polega tego typu malowanie paznokci i na co warto się przygotować?

Manicure hybrydowy wyróżnia się przede wszystkim trwałością. Dlatego też decydują się na niego osoby, które często wykonują domowe prace, a nie chcą co chwilę malować paznokci. Efekt utrzymuje się zazwyczaj około trzech tygodni. Aby jednak było to możliwe, musi być on prawidłowo wykonany, co wymaga między innymi specjalnych lakierów oraz lampy utwardzającej. Dlatego warto zlecić to profesjonalistom.

W przypadku takiego zabiegu jak manicure hybrydowy cennik zależy nie tylko od samej metody, ale również od zastosowanych innych technik. Zazwyczaj jednak cena podstawowego zabiegu nie przekracza 100 złotych, nawet w takich miejscach jak Warszawa Centrum czy Warszawa Wola. Jeśli jednak dana osoba chce bardziej fantazyjnego manicure, musi przygotować się na nieco wyższe koszty.

Ze względu na dużą popularność zabiegu zwykle konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Nie jest to jednak wada, a duża wygoda dla personelu i klientek, ponieważ pomaga to w uniknięciu długich kolejek.