Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 3, 2020 in Beauty |

Planowanie oświadczyn

Planowanie oświadczyn

W życiu każdego człowieka istnieją takie momenty, które są niezwykle istotne. Jednym z nich bez wątpienia są oświadczyny. Szczególnie ciężkie jest zaplanowanie tej chwili, co do której każda kobieta ma pewne oczekiwania. Jedne wolą, aby moment ten był niezwykle intymny i romantyczny, a inne oczekują adrenaliny i odrobiny szaleństwa. Na co więc zwrócić uwagę, jeżeli chcemy oświadczyć się naszej drugiej połówce?

Publiczność nie zawsze jest dobra

Chcąc dzielić życie z drugą osobą bardzo często chcemy, aby wszyscy dookoła wiedzieli o naszej miłości. Z tego względu podczas zastanawiania się nad tym jak się oświadczyć możemy wpaść na pomysł, aby zrobić to publicznie. Bez względu na to czy tłum mają stanowić nieznajomi czy bliscy, powinniśmy upewnić się czy właśnie tego chciałaby nasza druga połówka. Taki scenariusz jest często wykorzystywany w filmach romantycznych, ale w rzeczywistości większość kobiet woli, aby nie była na nią wywierana dodatkowa presja w postaci wielu otaczających ją ludzi. Chwila ta powinna być bowiem intymnym momentem dwojga ludzi, a tłum może towarzyszyć jedynie w przypadku, gdy obie osoby wyrażają na to chęć.

Drobiazgi są ważne

Oświadczyny są bardzo ważnym momentem, dlatego należy odpowiednio przemyśleć nie tylko kwestie tego kiedy i gdzie zapytać się o rękę drugiej osoby, ale również to, jak wypada się wtedy zachować. W naszej kulturze przyjęło się, że należy przy tym przyklęknąć na jedno kolano. Jest to bezpieczna opcja, która nie tylko dodaje powagi tej chwili, ale również jest formą wyrażenia szacunku do drugiej osoby. Powinniśmy się zastanowić również jakimi słowami się oświadczymy, aby w tym konkretnym momencie nie zabrakło nam słów. Solidne przygotowanie sprawi, że będziemy nie tylko mniej zestresowani podczas tego wydarzenia, ale również lepiej będziemy panować nad jego przebiegiem. Jego zaplanowanie jest niezwykle istotne, ponieważ ta chwila zostanie w pamięci na całe życie, a to jak przebiegnie będzie stanowić o tym czy będzie to pozytywne wspomnienie.